Niedzielny ChillOut na Ukrytej…

Kilka wpisów temu padł temat Ukrytej Transmisji. Dostałam kilka PW, kilka maili w tej sprawie. Głównie zadawane były pytania o konkrety (data, godzina, cena). Ponieważ niedziela zbliża się wielkimi krokami… przyszedł czas na detale. Oto i one 🙂

Ukryta Transmisja – Masaż Erotyczny (włącznie z masażem męskich stref intymnych).
Ja masuję, jestem oczywiście nago, mój mąż jest masowany 😉

Data: 12.08.2018 (najbliższa niedziela)
Godzina: start około 20-20:30 PL czasu (ja pojawię się na SU wcześniej, myślę, że około 18-18:30 PL czasu)

Czas trwania masażu: godzina do półtorej, czas trwania Ukrytej – około 2 godzin, być może troszkę dłużej (po masażu zostanę z Wami jeszcze na chwilkę, jeśli będziecie chcieli)

W kilku słowach chciałabym przestawić mój pomysł na Ukrytą 🙂 Nie planuję seksu, nie planuję orgazmu. Nie planuję żadnych sprośności… te czasami wychodzą spontanicznie, ale postaram się zachowywać grzecznie, obiecuję***wink*** )

Podczas masażu nie rozmawiam, nie jestem interaktywna, oczywiście Wy, jako oglądający, możecie ze sobą rozmawiać, ja niestety raczej nie będę mogła śledzić tego, co się dzieje „na czacie”.
Tłem akustycznym masażu będzie relaksacyjna muzyka. Jako dyplomowana masażystka staram się w 100% poświecić uwagę osobie masowanej i dać jej dokładnie to, czego potrzebuje. Ukryta Transmisja, jak już wspominałam, będzie pokazem Masażu Erotycznego. Będzie dużo olejku, dotyku, nagości, intymności i czułości.
Transmisja odbędzie się w naszej Świątyni Rozkoszy, którą stworzyliśmy z myślą właśnie o takich chilloutowych chwilach (masaż, wspólne medytacje, potrzeba pobycia ze sobą). 2 pierwsze zdjęcia w galerii przybliżają klimat, w jakim odbędzie się Ukryta.

Cena wejściówki to 222 żetony wysłane w PW lub 227 żetonów podarowanych podczas którejkolwiek z moich transmisji przed zaplanowanym na niedzielę Ukrytm Pokazem 🙂

Link do Ukrytej Transmisji prześlę w PW każdej osobie, która wykupi wejściówkę – link wyślę na chwilę przed Ukrytą Transmisją 🙂 Jeśli nie możesz otrzymywać PW napisz mi o tym na czacie a ustawię Ci 1 minutowego priva, gdzie podam Ci link do Ukrytej.

W razie pytań – proszę śmiało pisać PW lub zadawać pytania na czacie 🙂

Zapraszam również do skrobnięcia maila: mia3bit@gmail.com 

Buziam :*

Mia 🙂